Wysyłka i Zwroty

Płatności
Płatność może nastąpić na jeden z wymienionych sposobów:
  • Kartą kredytową - po złożeniu zamówienia zostaniecie Państwo przeniesieni do centrum autoryzacyjnego w celu dokonania płatności,
  • Przelewem - po złożeniu zamówienia dostaniesz na podany adres e-mail całkowitą kwotę oraz numer konta bankowego na który należy ją wpłacić, z chwilą stwierdzenia wpływu przystąpimy do realizacji zamówienia.


Opłata za przesyłkę oraz sposób jej dostawy
W naszym sklepie pobieramy opłaty za wysyłkę towaru do klienta - opłata jest doliczana do rachunku za zakupione towary. Towar wysyłany jest za pośrednictwem kuriera.

Cennik*:
Paczka do 30 kg
17,50 zł
*) Standardowo przyjmujemy 2kg jako wagę opakowania.

Wysyłka dla zamówień powyżej 199 zł jest darmowa!Uwaga!
Każdą paczkę podczas odbioru od kuriera należy sprawdzić pod względem zawartości. Jeżeli w paczce znajdują się stłuczone produkty lub braki należy z kurierem spisać protokół, w którym będzie to uwzględnione.Czas realizacji

Czas jaki jest nam potrzebny do dostarczenia danych produktów jest bardzo różny i zależy od kilku podstawowych czynników. Staramy się, aby był on jak najkrótszy. Zamówienie złożone w piątek wieczorem, w sobotę czy niedzielę zostanie zrealizowane dopiero w poniedziałek. Liczba dni roboczych od złożenia zamówienia do wysyłki zazwyczaj wynosi 1-2 dni, pod warunkiem, że towar jest w magazynie. W przypadku braku towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć.


Zwroty towaru
Masz prawo do dokonania zwrotu kupionego u nas towaru, bez względu na przyczynę, w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki. W tym czasie towar podlega zwrotowi. Zwracany towar wysyłasz do nas na własny koszt. Do przesyłki dołącz paragon fiskalny, jaki otrzymałeś wraz ze zrealizowanym zamówieniem. Po otrzymaniu przesyłki, zwrócimy Ci towar pozbawiony wad lub pieniądze na rachunek bankowy, który nam wskażesz. Pragniemy poinformować, że zwrot pieniędzy nastąpi szybciej przelewem na rachunek bankowy niż przekazem pocztowym, stąd właśnie nasza prośba, aby przesyłać nam numer rachunku. Koszt zwrotu należności za odesłany towar pozostaje po stronie klienta.

Kontynuuj
Producenci
Znajdź
 


Wpisz interesujące Cię słowo aby wyszukać produkt.

Wyszukiwarka Zaawansowana
0 szt.
reklama

- Szkło Krosno

- Porcelana Karolina